Clubtentoonstelling en wedstrijd

Clubtentoonstelling en wedstrijd

Zoals al vele jaren gebruikelijk, organiseert Fotoclub Borne een tentoonstelling met het beste werk van de leden. Aan deze tentoonstelling is een wedstrijd verbonden met als hoofdprijs de wisseltrofee in de vorm van een glazen camera. Een deskundige jury zal de foto’s beoordelen en bespreken en de winnaars bepalen. De tentoonstelling start in de 2e helft van oktober, dus er is voldoende tijd om bijzondere foto’s te maken en af te (laten) drukken.

Even alles op een rij:

+ De huidige expositie in de bibliotheek blijft staan tot eind september.

+ De eerste 2 weken van oktober hebben wij geen expositie i.v.m. de Kinderboekenweek.

+ De 3e week van oktober start onze clubexpositie met de clubwedstrijd. Daarvoor kunnen 1 of 2 geprinte foto’s ingeleverd worden. Nadere details volgen in september.

+ De clubexpositie blijft 6 weken staan (tot Sinterklaas).

+ In januari start een nieuwe expositie in de bibliotheek. Het thema en wie er gevraagd worden om mee te doen wordt nog bekend gemaakt.

Reacties zijn gesloten.