Fotosessie “Wat een portret” voor Boekenweek

Fotosessie “Wat een portret” voor Boekenweek

In het kader van de Boekenweek, 11 t/m 19 maart 2023 heeft Bibliotheek Borne het initiatief genomen tot een foto-expositie “Wat een portret”. Inwoners van de gemeente Borne (18 jaar en ouder) zijn uitgenodigd om zichzelf op de foto te laten zetten met als thema “Welke artiest zit in jou?”
Zaterdag 11 maart was de eerste fotosessie in het Kulturhus. Hans Wilderink had een doeltreffende flitsopstelling voorbereid om aangemelde personen optimaal in beeld te brengen. De gemaakte foto’s komen z.s.m. in de Bibliotheek te hangen.
Woensdag 15 maart van 19:00 tot 21:30 is er een tweede fotoavond. Aanmelden is nog mogelijk via: https://www.kulturhusborne.nl/programmadetails/wat-een-portret-2/
Leden van Fotoclub Borne zijn uitgenodigd om te leren hoe een flitsopstelling te maken en te gebruiken.

2 gedachten over “Fotosessie “Wat een portret” voor Boekenweek

  1. Mijn complimenten Hans, het ziet er professioneel uit.
    Dit is een mooie reclame voor onze club.
    Ook een compliment voor de andere deelnemers.

Reacties zijn gesloten.

Reacties zijn gesloten.