Inzending Bondsfotowedstrijd geselecteerd

Inzending Bondsfotowedstrijd geselecteerd

Donderdag 5 mei zijn uit de ingeleverde foto’s 10 stuks geselecteerd ter inzending naar de Bondsfotowedstrijd. Dit is een landelijke wedstrijd waar alleen clubs aan kunnen deelnemen met maximaal 10 foto’s.
De foto’s zijn eerst op lichtbakken geplaatst om ze van dichtbij met neutraal licht te kunnen bekijken. Daarna zijn de foto’s op tafels uitgelegd en kon er in kleine groepjes over gediscussieerd worden. Tenslotte kon iedere aanwezige individueel via briefjes stemmen over de foto’s.

Bijzonder was dat er die avond 5 fotografen uit Oekraïne aanwezig waren, die in een later stadium met enkele van onze leden op pad gaan om te fotograferen.

(Foto’s Gerard Jansen en André van der Molen)

Reacties zijn gesloten.