Wisselexpositie vernieuwd

Wisselexpositie vernieuwd

Maandag 3 april zijn de foto’s van de permanente expositie in het Kulturhus vervangen door nieuwe met het thema “Werk”. De foto’s zijn tijdens de openingsuren van het Kulturhus te bekijken tot begin juli. De expositie bevindt zich in de gang rechts van de theaterzaal.

Het thema “Werk” in de fotografie kan een uitgebreid scala van onderwerpen omvatten.
Op straat liggen letterlijk hiervoor genoeg voorbeelden, bv. een koerier, een stratenmaker, een marktkoopman(vrouw). Er wordt hard gewerkt in de gezondheidszorg, op scholen en kantoren, alleen mogen hier geen foto’s van getoond worden ivm. privacy.
Op een braderie zijn altijd oude ambachten te fotograferen. Verder zijn er natuurlijk prachtige beelden te maken in een winkel, in de industrie, etc. Maar ook in de natuur wordt er hard gewerkt, de dierenwereld staat niet stil, in het voorjaar worden nieuwe nesten gemaakt. Dit laat een van onze leden prachtig zien.
Kortom, weer een leuk thema om de leden te vragen zich hierop te focussen.

 

 

Reacties zijn gesloten.